Yhteystiedot Lahti – Originator Oy on raskaankaluston varaosien ja korjaamotoiminnan ammattilainen.

Työnjohto

Tomi Rampa
Tomi Rampa
Työnjohtaja
tomi.rampa@originator.fi
044 510 4421
Tommi Horkka
Tommi Horkka
Työnjohtaja
tommi.horkka@originator.fi
044 510 4435
Oskari Laine
Oskari Laine
Työnjohtaja
oskari.laine@originator.fi
044 510 4436

Myymälä

Teemu Hernesniemi
Teemu Hernesniemi
Varaosamyyjä
teemu.hernesniemi@originator.fi
044 510 4420
Kai Keski-Jyrä
Kai Keski-Jyrä
Varaosavastaava, ostot
kai.keski-jyra@originator.fi
0400 951 974
Markku Kivistö
Markku Kivistö
Varaosamyyjä
markku.kivisto@originator.fi
044 510 4422
Joni Poutanen
Joni Poutanen
Varaosamyyjä
joni.poutanen@originator.fi
044 510 4429

Korjaamo

Miikka Hovén
Miikka Hovén
Asentaja


Henri Järvinen
Henri Järvinen
Asentaja


Harri Koskela
Harri Koskela
Asentaja


Erik Lehtonen
Erik Lehtonen
Asentaja


Sami Suhonen
Sami Suhonen
Asentaja


Mika Mäkilä
Mika Mäkilä
Asentaja


Jukka Pekanmäki
Jukka Pekanmäki
Asentaja


Pertti Sammatti
Pertti Sammatti
Asentaja


Petri Pelkonen
Petri Pelkonen
Asentaja


Mikko Arola
Mikko Arola
Asentaja


Mika Ovaska
Mika Ovaska
Asentaja


Hallinto

Kai Saarikoski
Kai Saarikoski
Korjaamopäällikkö
kai.saarikoski@originator.fi
044 510 4426
Oskari Hentilä
Oskari Hentilä
Toimitusjohtaja
oskari.hentila@originator.fi
040 719 6256
Lotta Palola
Lotta Palola
Prosessi- ja tukkuvastaava
lotta.palola@originator.fi
044 510 4424
Anne Peltola
Anne Peltola
Talouspäällikkö
anne.peltola@originator.fi
0400 703 833
Mikko Tuominen
Mikko Tuominen
IT ja reskontra
mikko.tuominen@originator.fi
044 510 4425
Timo Mörsky
Timo Mörsky
Myyntipäällikkö
timo.morsky@hyvinkaanhrp.fi
0207 598 442
Valtteri Rintala
Valtteri Rintala
Talous
valtteri.rintala@originator.fi
0400 225 033
Mari Tastula
Mari Tastula
Markkinointi ja viestintä
markkinointi@originator.fi
040 682 3008

Varasto

Janne Hotta
Janne Hotta
Varastonhoitaja
janne.hotta@originator.fi
044 510 4438
Terhi Luhio
Terhi Luhio
Varastotyöntekijä
terhi.luhio@originator.fi
044 510 4437
Huseyin Öner
Huseyin Öner
Varastotyöntekijä
oner.huseyin@originator.fi
044 510 4432

Ota yhteyttä

Osoitetiedot

Paanakatu 2
15150 LAHTI

Toimipiste kartalla

Originator Oy
Paanakatu 2
15150 LAHTI